Turniej Street rozstrzygnięty!

15 meczów, 115 bramek, ponad 30° na termometrze,  dogrywka i karne w finale i prawie 6 godzin gry w hokeja!

Turniej Street dobiegł  końca w gorącej atmosferze. W fazie grupowej starcia drużyn były co najmniej wyrównane i pełne zwrotów akcji. Szczególnie w grupie B sytuacja była wyrównana i o wyjściu do fazy play-off decydowała ilość zdobytych i straconych bramek.

Do półfinałów zakwalifikowały się Black Devils, Orły Oleśnica, Na rapie i BlindPlayers. Po zupełnie różnych meczach w finale znalazły się Orły Oleśnica i Na rapie. Trzecie miejsce lepszym stosunkiem bramek zdobyła drużyna BlindPlayers. W samym finale mogliśmy oglądać film akcji z podwójnym zwrotem akcji. Pierwszą bramką w finale zameldowały się Orły, by później Na rapie wyszło na prowadzenie a ostatecznie w regulaminowym czasie na tablicy wyników widniał remis 2:2. Po krótkich ustaleniach z obiema drużynami nastąpiła 2-minutowa dogrywka z zasadą „nagłej śmierci”. Okazji było wiele w tak krótkim czasie a mimo to nie można było wyłonić zwycięzcy. Ostatecznie w karnych lepsi okazali się zawodnicy drużyny Na rapie i to oni staneli na najwyższym stopniu podium.

Dziękujemy zawodnikom – stworzyliście niesamowite widowisko i klimat imprezy sportowej najwyższych lotów – brawo Wy! 🙂

Ogromnie dziękujemy ludziom dobrej woli którzy włożyli swój dodatkowy wysiłek w organizację imprezy – jesteście świetni!

Duże podziękowania lecą również w stronę sponsorów nagród: firmom Bauer i Tempish oraz patronowi Strefy Umiejętności: firmie CCM 🙂

Nie możemy nie wspomnieć o służbie medycznej, która czuwała nad zdrowiem zawodników – wielkie pięć! Gdybyście chcieli bezpiecznie przejść piercing to tylko tu Szopisko Body Piercing

Jeśli zobaczycie relacje wideo (lub już widzieliście) z imprezy to zasługa firmy Burnart Produkcje Filmowe – burnart.pl – dzięki!

Za chwil kilka udostępnimy więcej zdjęc z turnieju (by Adam Zawadzki – ogromnie dziękujemy!) – bądźcie z nami!